Arena Typów

W grupie siła!!! Podziel się własnymi typami i pomóż innym oskubać bukmachera.

You are not connected. Please login or register

Arena Typów » ARENY SPORTOWE » Piłka nożna » Anglia

Anglia

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Anglia Empty Anglia Wto Cze 16, 2020 7:07 pm

Admin

Admin
Admin

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Cze 30, 2020 9:55 am, w całości zmieniany 5 razy

Zobacz profil autora https://www.arenatypow.com

2Anglia Empty Re: Anglia Wto Cze 16, 2020 7:14 pm

Steven Gerrard nie ma wątpliwości, że Liverpool powinien rozpocząć prace nad "posągiem” Jurgena Kloppa przed koronacją tytułu - pierwszego od 30 lat.

Liverpool zostanie nowym mistrzem Anglii, jeśli zdobędzie tylko sześć punktów w ostatnich dziewięciu meczach sezonu 2019/20.
Zespół z Anfield Road osiągnął 25-punktową przewagę na szczycie tabeli nad Manchesterem City, wygrywając 27. z 29. meczów Premier League.
Liga wznowi rywalizację, gdy Man City podejmie Arsenal w środowy wieczór, a jeśli obecny mistrz przegra, to Liverpool będzie mógł zapieczętować swój sukces już podczas derbowego meczu z Evertonem, który odbędzie się w niedzielę.
Kurs w  22bet na wygranie derbów przez Liverpool wynosi  1.53. Kurs na zwycięstwo Evertonu wynosi  5.50, a remis obstawiany jest po  4.33
Anglia 32x24-quote-top
Kiedy Jurgen dostarczy ligę, powinni już zacząć pracę nad jego posągiem.
Steven Gerrard
Legenda klubu Steven Gerrard, który podjął swoją pierwszą rolę trenera w Rangers w 2018 roku, twierdzi, że trener Klopp wyznaczył nowe standardy i był zachwycony, widząc, jak Liverpool wraca na piłkarski szczyt.
"Przejdźmy do sedna, siedząc tutaj i robiąc teraz ten wywiad, myślę, że Jurgen Klopp jest najlepszym menadżerem na świecie” powiedział były pomocnik The Reds.
"Mając doświadczenie w prowadzeniu zespołu przez ostatnie dwa lata, zdajesz sobie sprawę, jak trudne jest to zadanie.
"Myślę, że [Klopp] ma serce i głowę na miejscu. Po prostu pracuje dla Liverpoolu. Przyszedł i przeniósł klub na wyższy poziom.
Jeśli Klopp zdobędzie 19. tytuł dla LFC, to przejdzie do historii wraz z innymi legendarnymi menadżerami - Billem Shankly oraz Bobem Paisleyem. Obaj mają już swoje posągi, a według Gerrarda, statua Kloppa też powinna stanąć na Anfield. 
"Aby przyjechać do Liverpoolu, dotrzeć do finałów, które ma, zapewnić szósty Puchar Europy, a następnie zdobyć pierwszy tytuł ligowy po 30 latach…
"Dla mnie ktoś taki jak Jurgen powinien teraz zostać nagrodzony. Wygląda na to, że w piłce często czekamy, aż ludzie się zestarzeją, zanim ich osiągnięcia zostaną w pełni uznane. Ale wiem, że właściciele Liverpoolu na to nie pozwolą. Kiedy Jurgen dostarczy ligę, powinni już zacząć pracę nad jego posągiem” dodał.

Zobacz profil autora

3Anglia Empty Re: Anglia Pią Cze 19, 2020 12:43 pm

Man Utd oczekuje ciężkiego testu

Trener Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer spodziewa się, że Tottenham zawiesi jego drużynie wysoko poprzeczkę, gdy w piątkowy wieczór obie ekipy zmierzą się w północnym Londynie.

United ma szanse wykonać znaczący krok naprzód w pogoni za pierwszą czwórką tabeli PL i uzyskaniem kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Musi jednak wygrać piątkowy mecz na Tottenham Hiotspur Stadium.

Musimy być gotowi na ciężką batalę.Ole Gunnar Solskjaer
Goście, którzy będą mieli do dyspozycji zarówno pomocnika Paula Pogbę, jak i grającego w ataku Marcusa Rashforda, zajmują piąte miejsce, tracąc trzy punkty do otwierającej Top 4 Chelsea i mając trzy oczka przewagi nad ich najbliższym rywalem.

Solskjaer, którego drużyna w pierwszej części kampanii pokonała u siebie Spurs 2:1, liczy na kolejny pozytywny wynik przeciwko Kogutom. Norweg zdaje sobie jednak sprawę ze skali trudności zadania, przed jakim stoją jego podopieczni.

"To świetna mecz, wielkie spotkanie przeciwko jednej z najlepszych drużyn w lidze, finaliści Ligi Mistrzów sprzed roku, więc wiemy, że musimy być gotowi na ciężką batalę” mówił Ole.

United chociaż zagrają bez Phila Jonesa i Axela Tuanzebe, to jakości drużynie z pewnością dodadzą wspomnieni Pogba i Rashford. Obaj wyleczyli długoterminowe urazy.

"Reszta drużyny jest sprawna i dostępna. Marcus i Paul zostali wyeliminowani przez długi, długi okres, ale są dostępni, ale jak długo będą grać, zobaczmy” dodał.

Man United będzie nieznacznym faworytem hitowego spotkania. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, co oznacza, że atut własnego stadionu nie będzie miał aż tak dużego znaczenia, jak wcześniej.

Start zaplanowano na godz. [20:15]. Kurs na wygranie szlagierowego meczu przez Man Utd wynosi 2.37, a na strzelenie bramki w dowolnym czasie gry przez Rashforda 2.25.

4Anglia Empty Re: Anglia Nie Cze 21, 2020 9:20 am

Mourinho: Zabrakło mi ławki

Jose Mourinho jest dumny ze swoich podopiecznych po remisie w starciu z Manchesterem United przyznając jednocześnie, że bez znaczących wzmocnień nie jest w stanie osiągnąć dużo więcej.

Tottenham Hotspur zanotował remis 1:1 w starciu z rywalem o miejsce w pierwszej czwórce Premier League, Manchesterem United. Wynik nie jest dla Kogutów idealny, ale dowiódł, że są w stanie podjąć walkę o awans do europejskich pucharów.

Spurs w piątek musieli sobie radzić bez zawieszonego Dele’a Alliego i kontuzjowanego Lucasa Moury, co znacznie skomplikowało sytuację Mourinho. Portugalczyk w całym meczu dokonał tylko dwóch z pięciu możliwych zmian, ponieważ, jak sam twierdzi, na ławce nie miał dostępnych piłkarzy potrzebnych w danym momencie.

Tottenham zajmuje ósme miejsce w tabeli mistrzostw Anglii, a do czwartej Chelsea traci sześć punktów. The Blues swój mecz 30. kolejki zagrają jednak dopiero dzisiaj.

Tymczasem Spurs kolejny mecz zagrają już we wtorek, gdy ich rywalem będzie West Ham United. Kurs na zwycięstwo Kogutów wynosi 1.75, na remis 3.60, a na triumf Młotów 4.50.

5Anglia Empty Re: Anglia Nie Cze 21, 2020 9:24 am

Mourinho: Zabrakło mi ławki

Jose Mourinho jest dumny ze swoich podopiecznych po remisie w starciu z Manchesterem United przyznając jednocześnie, że bez znaczących wzmocnień nie jest w stanie osiągnąć dużo więcej.

Postaw
Tottenham Hotspur zanotował remis 1:1 w starciu z rywalem o miejsce w pierwszej czwórce Premier League, Manchesterem United. Wynik nie jest dla Kogutów idealny, ale dowiódł, że są w stanie podjąć walkę o awans do europejskich pucharów.

Spurs w piątek musieli sobie radzić bez zawieszonego Dele’a Alliego i kontuzjowanego Lucasa Moury, co znacznie skomplikowało sytuację Mourinho. Portugalczyk w całym meczu dokonał tylko dwóch z pięciu możliwych zmian, ponieważ, jak sam twierdzi, na ławce nie miał dostępnych piłkarzy potrzebnych w danym momencie.

„Co mi się podobało? Bardzo mi się podobało podejście zespołu do meczu, organizacja, kontrola, solidność. Dawaliśmy United dokładnie to, czego oni nie lubią” – przyznał trener.

„Nie jestem jednak zadowolony z braku ławki pozwalającej na reakcję na wydarzenia boiskowe. Gdy oni zyskali przewagę, nam zabrakło sił i nie mieliśmy możliwości naciskać. Ostatnie 15 minut było dla nas bardzo trudne i brakowało nam Alliego i Moury”.

Tottenham zajmuje ósme miejsce w tabeli mistrzostw Anglii, a do czwartej Chelsea traci sześć punktów. The Blues swój mecz 30. kolejki zagrają jednak dopiero dzisiaj.

Tymczasem Spurs kolejny mecz zagrają już we wtorek, gdy ich rywalem będzie West Ham United. Kurs na zwycięstwo Kogutów wynosi 1.75, na remis 3.60, a na triumf Młotów 4.50.

6Anglia Empty Re: Anglia Nie Cze 21, 2020 9:25 am

Hodgson: Saga transferowa się nie skończy

Trener Crystal Palace Roy Hodgson spodziewa się kolejnych części sagi transferowej z udziałem swojej największej gwiazdy Wilfrieda Zahy. „Takich piłkarzy się nie odpuszcza”.

Napastnik Palace już od kilku sezonów jest bohaterem okien transferowych, ale z roku na roku jego zmiana barw klubowych jest odkładana w czasie o kolejne miesiące.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej nieustannie udowadnia, że jego wartość jest ogromna i stale kusi największe angielskie potęgi do włączenia się do walki o jego usługi. On sam również pragnie zmienić barwy klubowe w poszukiwaniu szans na zdobycie trofeów.

Trudna sytuacja gospodarcza zespołów najlepszych lig europejskich może mieć duży wpływ na duże transfery, ale w Palace spodziewają się, że mimo wszystko po Zahę zgłosi się kilka potęg.

„Nikt nie wie, ile pieniędzy przepłynie w najbliższym oknie transferowym, ale wydaje mi się, że głupotą jest oczekiwanie, że nikt nie będzie chciał kupić Wilfa Zahy, że nikt nie wyłoży na stół grubych pieniędzy. Ten piłkarz jest zbyt dobry” – twierdzi trener Hodgson.

„On może grać na każdym poziomie, w dowolnym klubie na świecie. Jeśli żaden wielki klub się po niego nie zgłosi, z przyjemnością go zatrzymamy u siebie, ale nie mogę liczyć na taki scenariusz. Będąc na miejscu innych klubów próbowałbym go do siebie ściągnąć”.

Tymczasem Zaha wraz z zespołem wróci do rywalizacji w Premier League dzisiaj o godzinie 20:45 w wyjazdowym meczu przeciwko walczącemu o utrzymanie w lidze Bournemouth.

Wilfried będzie próbował strzelić pierwszą w tym roku bramkę w lidze i przedłużyć serię ligowych zwycięstwo do czterech z rzędu. Kurs na triumf Palace wynosi 2.75, na bramkę Zahy 3.40, a na wygraną Wisienek 2.70.

7Anglia Empty Re: Anglia Nie Cze 21, 2020 9:28 am

Giggs: Grealish nie rozwiąże naszych problemów

Czerwone Diabły potrzebują około czterech nowych gwiazd, aby być w stanie rywalizować o mistrzostwo Anglii z Liverpoolem i Manchesterem City – twierdzi legenda klubu.

Manchester United pod kierownictwem Ole Gunnara Solskjaera wraca do czołówki Premier League i ma realne szanse na uratowanie bieżącego sezonu awansując do przyszłorocznej Ligi Mistrzów.

Jednak nawet pomimo niepowodzeń swojego lokalnego rywala City, traci do niego 14 punktów, a do prowadzącego w tabeli The Reds aż 36 oczek. Red Devils szukają wzmocnień, aby skrócić dystans do najlepszych i włączyć się do walki trofea.

Po zatrudnieniu Bruno Fernandesa i powrocie do zespołu Paula Podgby kolejnym krokiem ma być ściągnięcie do siebie Jacka Grealisha, ale zdaniem Ryana Giggsa to wciąż za mało.

„Jeśli będzie dostępny jakościowy piłkarz, United będzie nim zainteresowane. Grealish już wygląda na piłkarz United, odbiera piłkę, zmusza rywali do faulowania” – przyznaje Giggs.

„Jednak nam bardzo potrzebny jest środkowy napastnik. Ktoś, kto może grać głęboko i strzeli 25 bramek w sezonie. Poza tym jeśli mamy dogonić City, potrzebujemy przynajmniej trzech lub czterech nowych piłkarzy”.

United są zainteresowani zatrudnieniem gwiazdy Bundesligi Jadonem Sancho oraz piłkarzem Ajaxu Amsterdam Donnym van de Beekiem. Zacięta rywalizacja o ich usługi z innymi potęgami i preferencje samych piłkarzy nie dają jednak gwarancji ich ściągnięcia do Manchesteru.

Tymczasem w środę United czeka niezwykle ważny mecz ligowy z ligowym sąsiadem. Manu podejmie u siebie Sheffield United, który ma tylko dwa punkty straty przy jednym meczu rozegranym mniej.

Kurs na wygraną Czerwonych Diabłów wynosi 1.53, na remis 4.00, a na triumf gości z Sheffield 6.00.

8Anglia Empty Re: Anglia Sro Cze 24, 2020 10:18 am

Man Utd nie obawia się zranionego rywala

Ole Gunnar Solskjaer spodziewa się, że Sheffield United będzie chciało się odbić po ostatniej porażce, ale wierzy, że w środę wieczorem jego drużyna poradzi sobie z tym wyzwaniem.

Rywalizacja w Premier League po długiej przerwie spowodowanej pandemią ruszya na dobre, a kolejne mecze - w ramach 31. kolejki - zostaną rozegrane już w środku tygodnia.

W jednym ze środowych spotkań dojdzie do kluczowego w kontekście ukończenia sezonu w Top 4 pojedynku między Manchesterem United a beniaminkiem z Sheffield.

Czerwone Diabły ze stratą pięciu punktów do czwartej Chelsea zajmują 5. pozycję w tabeli, podczas gdy zespół Chrisa Wildera ma dwa 'oczka' mniej od swojego najbliższego rywala, plasując się na 7. lokacie.

United zdolał uzyskać remis 1:1 w ostatnim meczu z Tottenhamem, z kolei zespół Sheffield United po bezbramkowym wyniku z Aston Villą w zaległym meczu dostał baty od Newcastle United (0:3) w miniony weekend.

Solskjaer, który ma nadzieję, że w środę będzie miał do dyspozycji swoich wszystkich graczy, nie lekceważy rywala, ale wierzy, że jego podopieczni poradzią sobie z tym wyzwaniem i odniosą planowe zwycięstwo.

"On [trener Chris Wilder] wystrzeli swoją drużynę po porażce z Newcastle i jestem pewien, że rzucił wyzwanie swoim graczom, aby przyjechali na Old Trafford i udowodnili, że to, co robią przez cały sezon, nie jest przypadkiem" powiedział Ole.

Co do swojej drużyny Solskjaer dodał: "Zespół jest silny, a kiedy mecz zbliża się do ostatnich 15-20 minut, otwiera się i rozciąga.

"Zatem potrzebujesz świeżych nóg, aby coś zmienić, a na pewno mieliśmy graczy, którzy wywarli dobry wpływ, kiedy weszli przeciwko Spurs” dodał.

Począteki środowego meczu na Old Trafford o godzinie [18:00]. Kurs na zwycięstwo Man Utd wynosi 1.44, na remis 4.33, a wygrana Sheffield obstawiana jest po 8.00.

9Anglia Empty Re: Anglia Czw Cze 25, 2020 12:24 pm

Salah: Nadszedł czas, by zdobyć tytuł

Mohamed Salah po efektownym zwycięstwie nad Crystal Palace stwierdził, że nadszedł już czas, aby przełamać 30-letni impas i zdobyć mistrzostwo Anglii dla Liverpoolu.

Liverpool nie dał najmniejszych szans Palace w środowym meczu 31. kolejki Premier League, gromiąc wizytującego na Anfield rywala wynikiem 4:0.

Okazałą wygraną drużynie Reds zapewniły trafienia Trenta Alexandra-Arnolda, Mo Salaha, Fabinho i Sadio Mane.

Podopieczni Jurgena Kloppa wykonali więc kolejny znaczący krok w kierunku pierwszego tytułu ligowego od 1990 roku.

Liverpool może zostać koronowany na mistrza już w czwartek, jeśli Man City nie pokona Chelsea na Stamford Bridge. Kurs na wygraną Chelsea wynosi 4.20, na remis 4.00, a zwycistwo City obstawiane jest po 1.75.

W innym przypadku będzie potrzebował jeszcze dwóch 'oczek', aby dopiąć swego. Salah jest zachwycony, że Liverpool jest na skraju sukcesu. "Czuję się świetnie” powiedział dla Sky Sports.

"Odkąd tu przyjechałem, powiedziałem, że chcę wygrać z drużyną Premier League. Miasto nie cieszyło się z tytułu przez długi czas, więc był to właściwy czas.

"Może w ubiegłym roku mieliśmy szansę zdobyć tytuł, ale Manchester City również spisał się naprawdę dobrze i zasłużyli na to. To nasz czas, aby wygrać i jest świetnie” dodał.

Liverpool, który odniósł 28. zwycięstwo w 31. meczu ligowym w obecnym sezonie, być może zdobędzie mstrzostwo na terenie urzędującego mistrza, gdyż w następnej serii gier rywalem The Reds będzie właśnie Man City. Hit odbędzie się w czwartek 2 lipca na Etihad Stadium.

10Anglia Empty Re: Anglia Nie Cze 28, 2020 10:03 am

De Bruyne nie ma czasu na smutek

Kevin De Bruyne dostrzega szansę na zakończenie sezonu w niezapomniany sposób pomimo przegranej walki o mistrzostwo Anglii. Na celowniku Belga dwa puchary.

Manchester City w bieżącym sezonie nie ma już szans na obronę mistrzostwa Premier League, ale jest na dobrej drodze do zdobycia wicemistrzostwa. W marcu na swoim koncie zapisał Carabao Cup, a wciąż pozostaje w rywalizacji o Puchar Anglii i Ligę Mistrzów.

Gdybyśmy wygrali te dwa puchary, to byłby niewiarygodny sezon.Kevin De Bruyne
Obywatele mogą zdobyć w tym sezonie trzy tytuły, co byłoby imponującym wynikiem. Pierwszy krok w tym kierunku mogą wykonać w niedzielnym ćwierćfinałowym starciu z Newcastle, a w sierpniu stoczą walkę w Europie, gdzie w pierwszej kolejności muszą wyeliminować Real Madryt.

Właśnie ze względu na wciąż widoczne na horyzoncie cele De Bruyne nie ma czasu rozmyślać o porażkach. Belg chce wejść na szczyt europejskiej piłki.

„Wydaje mi się, że w porównaniu do wielu innych klubów radzimy sobie całkiem nieźle. Wciąż jesteśmy na drugim miejscu w lidze, co oznacza, że jesteśmy najlepsi po Liverpoolu. Wciąż mamy także wielkie szanse wygrania Pucharu Anglii i Ligi Mistrzów” – komentuje Belg.

„Wyobraźcie sobie, co by było, gdybyśmy wygrali te dwa puchary, to byłby niewiarygodny sezon. Przed nami wiele meczów i pracy, aby to osiągnąć, dlatego nie mamy czasu na przygnębienie”.

Tymczasem kurs  w 22bet FEZbet   i RABONA   na wygraną City w  meczu przeciwko Newcastle wynosi 1.16, a na triumf w Lidze Mistrzów 4.00.

11Anglia Empty Re: Anglia Nie Cze 28, 2020 10:06 am

Lisy celują w zwycięstwo w Pucharze Anglii

Leicester City chce wykorzystać Puchar Anglii jako ostatnią szansę zdobycia w tym sezonie trofeum. Przez kolejne rundy rozgrywek Lisy ma ponieść wściekłość za niepowodzenia na innych frontach.

W rywalizacji o Puchar Anglii pozostało już tylko osiem drużyn: Norwich, Manchester United, Sheffield United, Arsenal, Leicester City, Chelsea Londyn, Newcastle i Manchester City.

Oznacza to, że spośród sześciu najlepszych zespołów Premier League w walce o FA Cup brakuje tylko Liverpoolu i Wolves. Leicester, aby awansować do półfinału, musi pokonać Chelsea, co stanowi największy hit tej fazy rozgrywek.

Mimo trudnego zadania pomocnik Marc Albrighton zapowiada jeden cel: wygrać całe rozgrywki. Ponadto piłkarz przekonuje, że wraz z kolegami ma wszystkie argumenty pozwalające odnieść sukces.

„Nie możemy się doczekać najbliższego meczu. Puchar Anglii był i ciągle jest naszym celem. Chcemy dojść do samego finału, chcemy wygrać finał i czujemy, że mamy jakość pozwalającą na zdobycie trofeum” – zapewnia Albrighton.

„Doszliśmy już bardzo daleko, a w innych rozgrywkach nie powiodło nam się, dlatego chcemy wykorzystać to rozczarowanie w niedzielnym meczu z Chelsea i uzyskać korzystny wynik”.

Do starcia Lisów z The Blues dojdzie w niedzielę o godzinie 17:00. Warto zauważyć, że trzy ostatnie mecze obu zespołów kończyły się remisem, a aż siedem ostatnich starć kończyło się remisem lub jednobramkowym zwycięstwem jednej z drużyn.

Kurs w 22bet FEZbet   i RABONA   na wygraną Lisów w   meczu na King Power Stadium wynosi 3.10, na remis 3.50, a na triumf Chelsea 2.25.

12Anglia Empty Re: Anglia Wto Cze 30, 2020 10:07 am

Rashford wkrótce się przełamie - Solskjaer

Marcus Rashford jeszcze nie trafił do siatki po wznowieniu rywalizacji, ale trener Man Utd Ole Gunnar Solskjaer jest spokojny o formę snajpera i spodziewa się szybkiego przełamania.

Rashford jest na dobrej drodze do swojego najlepszego sezonu na Old Trafford, ale przerwa spowodowana pandemią wybiła z rytmu napastnika Czerwonych Diabłów.

Reprezentant Anglii ustrzelił w tym sezonie 22 gole dla klubu i swojego kraju, lecz wciąż nie wpisał się na listę strzelców po wznowieniu rywalizacji piłkarskiej.

United mierzył się w lidze z Tottenhamem (1:1) i Sheffield United (3:0), a także z Norwich City (1:2) w Pucharze Anglii.

Chociaż 22-latek zapewnił Anthony'emu Martialowi dwie asysty przeciwko beniaminkowi z Sheffield, to zmarnował także dwie doskonałe okazję.

Trener Solskjaer choć nalegał, aby jego zespół był bardziej kliniczny pod bramką rywala, to nie martwi się o formę strzelecką Rashforda.

"Oczywiście, że Marcus nie był dostępny przez dłuższy czas, ale myślę, że wyglądał ostro, przyszedł i wyglądał dobrze przeciwko Norwich” powiedział trener United przed wtorkową potyczką z Brighton i Hove Albion.

"Przeciwko Sheffield United zmarnował jedną czy dwie szanse, ale my koncentrujemy się na tym, co wykreował podczas tego spotkania.

"Myślę, że jest na drodze do swojego najlepszego sezonu w historii. Nie mogę się doczekać, aż dostanie więcej minut i na pewno wkrótce się przełamie” dodał.

Wtorkowy mecz 32. kolejki Premier League odbędzie się na The Amex Stadium. Zwycięstwo United obstawiane  w 22bet FEZbet   i RABONA   jest po kursie 1.61, a strzelenie gola w dowolnym czasie gry przez Rashforda 2.10.

Sponsored content

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]