Arena Typów

W grupie siła!!! Podziel się własnymi typami i pomóż innym oskubać bukmachera.

You are not connected. Please login or register

Arena Typów » ARENY SPORTOWE » Sporty walki » Boks

Boks

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Boks  Empty Boks Sro Cze 17, 2020 12:34 pm

Usyk skorzysta ze swojego mandatu 

Promotor Ołeksandra Usyka ostrzegł, że zanim dojdzie do walki jednoczącej podział dywizji ciężkiej jego klient stawi czoła Anthony'mu Joshulę, chyna że ten odda pas federacji WBO.

Usyk jest obowiązkowym pretendetem do walki o tytuł federacji WBO, który obecnie jest w posiadaniu Joshuy, podobnie jak pasy WBA i IBF.

AJ tymczasem zgodził się na warunki finansowe, aby w przyszłym roku dwa razy skrzyżować rękawice z Tysonem Furym w starciach o wszystkie mistrzostwa królewskiej dywizji.

Albo Joshua najpierw zawalczy z Usykiem, albo zawalczy z Furym bez pasa WBO.Alexander Krassyuk
Ale Ukrainiec nie zamierza zrezygnować ze swojej szansy, zwłaszcza, że wcześniej pochylił się w stronę brytyjskiego mistrza i dał mu czas na obronę tytułu IBF przed Kubratem Pulewem.

Boks  32x24-quote-top Albo Joshua najpierw zawalczy z Usykiem, albo zawalczy z Furym bez pasa WBO. Boks  32x24-quote-top

Niemniej jednak, jeśli Joshua ominie Usyka i od razu przejdzie do starcie z Furym, to pas ten może się zwolnić, o czym mówił jego promotor Alexander Krassyuk.

Joshua zmierzy się z Pulewem, Fury spotka się z Deontayem Wilderem po raz trzeci - kurs na obronę tytułu przez 'Króla Cyganów' wynosi 1.28, podczas gdy Usyk jest ustawiony na batalię z Derekiem Chisorą.

"Obowiązkowa szansa WBO Usyka powinna się zdarzyć przed AJ kontra Pulev” powiedział dla Sky Sports Krassyuk.

"Ale byliśmy elastyczni i nie wywieraliśmy dużej presji, pozwalając AJ-owi na wypełnienie jego obowiązku federacji IBF, podczas gdy Usyk walczy z Chisorą.

"Ale zostało to zrobione w odniesieniu do tego, że mistrz WBO [ktokolwiek nim będzie po walce AJ vs Pulew] musi spełnić swój obowiązkowy status przeciwko Usykowi.

"Oznacza to, że albo Joshua najpierw zawalczy z Usykiem, albo zawalczy z Furym bez pasa WBO” dodał Krassyuk, który nie ukrywał, że Usyk zamierza skorzystać ze swojej mandatu "w jak najkrótszym czasie”.

2Boks  Empty Re: Boks Sro Cze 24, 2020 10:25 am

Hearn przeciwny ideii WBC

Zdaniem promotora Eddiego Hearna, władze WBC robią błąd przyznając tytuły "Franczyzy", dzięki którym mistrzowie tej federacji mogą omijać walki z obowiązkowymi rywalami.

Tyson Fury, który jest mistrzem wagi ciężkiej WBC, nie zabrał jeszcze głosu na temat chęci awansowania do statusu mistrza franczyzy, ale mówił o tym jego amerykański promotor Bob Arum.

Przedstawiciel Top Rank jest tym zainteresowany, gdyż nie chce, aby Fury został zobligowany do walki w pierwszej połowie 2021 roku z obowiązkowym pretendentem Whyte'em.

Gdyby 'Królowi Cyganów' odpuszczono obowiązkową obronę pasa przed Whyte'm, mógłby on wziąć udział w walce jednoczącej podział dywizji z mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą.

Promotor Eddie Hearn jak najszybciej chciałby starcia Fury'ego z Joshuą, ale jako promotor Whyte'a musi też bronić jego interesów.

Nic więc dziwnego, że promotor krytykuje najnowszy pomysł WBC. "Mistrzostwa franczyzy nie są dobre dla boksu” powiedział Hearn. "To dotyczy właśnie Dilliana Whyte'a przeciwko Tysonowi Fury'emu.

"Nie chcę, żeby Fury został championem franczyzy WBC, a federacja awansowała Whyte'a z tymczasowego mistrza na mistrza świata, ponieważ on nigdy nie poczuje się, jakby pokonał mistrza wagi ciężkiej, aby nim zostać.

"Nawiasem mówiąc, nie chcę, aby AJ walczył z Furym o mistrzostwo franczyzy. Jako mistrz masz obowiązkowych rywali, a Anthony Joshua ma ich dwóch - Kubrata Pulewa, z którym będzie miał do czynienia w następnej kolejności, a potem z Oleksandrem Usykiem, choć mamy z tym problem. Może zawalczy z nim na wiosnę.

"Niektórzy obowiązkowi pretendenci nie są najsurowszymi pretendentami na świecie. Dillian Whyte to najbardziej zasłużony pretendent, jakiego widziałem od dłuższego czasu. Daj mu więc swoją szansę" dodał Hearn.

Jedno co jest pewne to to, że w grudniu dojdzie do trzecie batalii Fury'ego z Wilderem. Kurs na obronę pasa WBC przerz Fury'ego wynosi 1.28, a zwycięstwo Wildera obstawiane jest po 3.50.

3Boks  Empty Re: Boks Czw Cze 25, 2020 12:27 pm

Wilder nie może mnie pokonać - Fury

Tyson Fury lekceważy zagrożenie, jakie płynie ze strony Deontaya Wildera, i nie daje mu żadnych szans w trzeciej walce na szczycie królewskiej dywizji.

Fury (30-0-1, 21 KO) z Wilderem (42-1-1, 41 KO) są już ustawieni na trzeci pojedynek, który odbędzie się w grudniu tego roku.

'Król Cyganów' wciąż raduje się swoim wielkim triumfem w drugiej walce z Amerykaninem, któremu odebrał pas federacji WBC.

Teraz nie wyobraża sobie, by nie wygrał rewanżu. Jego nadmierna pewnosć siebie, jakoby był niedościgniony, w końcu może jednak go zgubić.

Zadaniem Wildera jest sprowadzenie Furry'ego z powrotem na deski, jak dwukrotnie uczynił to w starciu numer jeden - ostatecznie zremisowanym.

Fury nie obawia się siły rażenia Wildera i uważa, że ten ma tylko szansę na uderzenie pięścią, która jest tak dobra, jak każda inna pięść każdego zawodnika w dywizji ciężkiej.

"Nie może mnie pokonać, i tak jest w istocie” powiedział Brytyjczyk dla IFL TV, mówiąc nt. Wildera.

"Deontay Wilder nie może pokonać Tysona Fury'ego. Nie tak to widzę. Słuchaj, może zadać mi mocny cios. Każdy może. Wszyscy mają takie same szanse w ciężkiej.

"Jestem pewien, że Deontay Wilder wprowadzi swoją grę A + w rewanżu i jestem pewien, że tak.

"Powiedziałbym, że tym razem jest to walka 60/40, ponieważ szanse muszą być na moją korzyść. W końcu pokonałem go dwa razy. Ale nigdy nie da się skreślić takiego człowieka jak Wilder" dodał Fury.

Kurs w 22bet FEZbet   i RABONA na wygraną Fury'ego w grudniowej walce numer trzy wynosi 1.28, podczas gdy zwycięstwo Wildera obstawiane jest po 3.50.

4Boks  Empty Re: Boks Wto Cze 30, 2020 9:58 am

Whyte: Fury ma dwie możliwości

Dillian Whyte kontynuuje starania o wegzekwowanie obowiązkowej walki o tytuł federacji WBC, sugerując, że Tyson Fury ma dwa opcje - zwolnić pas lub stanąć z nim w ringu.

Whyte w dalszym ciągu prowadzi kampanię mającą na celu doprowadzenie do pojedynku o tytuł WBC, którego w posiadaniu jest Tyson Fury.

Na swoją obowiązkową szanse Whyte zapracował już dwano temu, kiedy championem tej federacji był jeszcze Deontay Wilder.

Obecnie trzyma go właśnie Fury, ale "Król Cyganów" unika swojego rodaka i spogląda już w kierunku niekwestionwanego starcia o wszystkie tytuły z Anthony'm Joshuą.

Whyte (27-1, 18 KO) ma już wybranego swojego następnego oponenta, a będzie nim ceniony Alexander Powetkin.

Z Rosjaninem ma się zmierzyć 22 sierpnia w Brentwood w hrabstwie Essex. Kurs na wygraną Whyte'a wynosi 1.25, a zwycięstwo Powetkina obstawiane jest po 3.75.

Whyte zakłada, że ​​pokona Powetkina, a Fury nie da szans Wilderowi w trzeciej walce. WBC tymczasem polanuje zorganizować obowiązkowe starcie brytyjskich reprezentantów i nie zamierza przyznawać Fury'emu statusu mistrza "franczyzy", dzięki któremu mógłby unikać obowiązkowych pretendentów.

Federacja chce, aby Fury walczył z Whyte'm do lutego przyszłego roku, a jeśli tego nie zrobi, to zostanie pozbawiony tytułu.

"[Fury] ukradł moją obowiązkową pozycję. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tchórzem i nie opuści pasa" powiedział Whyte.

"Mówi - 'żaden pas nie powie mi, co mam robić'. Mam dość męczących mistrzów w dywizji ciężkiej, którzy mówią i uciekają, a oni [przedstawiciele federacji] mu na to pozwalają.

Whyte apeluje: "Walcz ze swoimi obowiązkowymi rywalami. Jestem twoim obowiązkiem. Powiedział wcześniej, że zamierza ze mną walczyć o Diamentowy Pas WBC, a potem odrzucił walkę.

"Teraz mówił, że będzie ze mną walczył, gdy pokona Wildera, a potem ponownie odrzuca walkę. On ciągle ucieka. Jest maratończykiem" dodał.

5Boks  Empty Re: Boks Wto Cze 30, 2020 10:00 am

Wilder wierzy w odzyskanie pasa

Deontay Wilder uważa, że ​​pokona Tysona Fury'ego w trzeciej walce, ale promotor nowego mistrza WBC Frank Warren nie dazje kredytu Anmerykaninowi.

Wilder został już zakontraktowany do trzeciej walki o mistrzostwo świata federacji WBC z Tysonem Fury'm.

"Król Cyganów" po zremisowanej pierwszej walce w rewanżu dał solidny wycisk swojemu rywalowi z USA, którego pokonał przez nokaut techniczny w 7. rundzie, odbierając mu pas.

Były champion uważa jednak, że ​​odgryzie się Fury'emu i pokona go w trzeciej walce - ujawnił Frank Warren, który promuje Fury'ego w Wielkiej Brytanii.

Wilder ma okazję udowodnić wszystkim, że się mylą co do jego osoby, jednak promotor nie wierzy, że to zrobi.

"Myślę, że Tyson ma numer do Deontaya” powiedział Warren. "Myślę, że wygrał pierwszą walkę. Drugą wygrał dobitnie.

"Nie wiem, co może dostarczyć Deontay, co będzie się różnić od poprzednich dwóch walk" kontynuuje.

"On [Wilder] czuje, że może [wygrać]. Wiem to po rozmawie z Shelly Finkel, jego menadżerem. On jest bardzo, bardzo pewny siebie. Wierzy, że pokona Tysona. To się okaże” dodał.

Trylogia Fury'ego i Wildera ma dojść do skutku pod koniec roku, prawdopodobnie w grudniu, choć wciąż czekamy na ostateczne potwierdzenie daty i lokalizacji pojedynku.

"W tej chwili umowa została zawarta na walkę w Ameryce, ale może się odbyć w dowolnym momencie, ponieważ oczywiście trwają negocjacje z różnymi terytoriami, które mogą być zainteresowane podjęciem walki” wyjawił Warren.

Kurs  w 22bet FEZbet   i RABONA   na zwycięstwo Fury'ego w walce numer trzy wynosi 1.28, a odzyskanie tytułu przez Wildera obstawiane jest po 3.50.

Sponsored content

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]