Arena Typów

W grupie siła!!! Podziel się własnymi typami i pomóż innym oskubać bukmachera.

You are not connected. Please login or register

Arena Typów » ARENY SPORTOWE » Koszykówka » NBA

NBA

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1NBA Empty NBA Sro Cze 17, 2020 12:56 pm

Lillard może odpuścić resztę sezonu

Jeden z najlepszych graczy w NBA, Damian Lillard, oświadczył, że nie wróci do gry w tym sezonie, jeśli reprezentowany przez niego zespół Portland Trail Blazers nie będzie miał okazji dotrzeć do play-offów.

Blazers w momencie zawieszenia ligi byli sklasyfikowani na 9. miejccu w tabeli Konferencji Zachodniej, podczas gdy awansu do play-offów jest pewna czołowa ósemka.

Władze ligi NBA potwierdziły, iż są prowadzone rozmowy na temat wznowienia rozgrywek w Disney Worldzie na Florydzie. Ale wciąż nie wiemy, czy sezon regularny zostanie dokończony normalnie, czy też drużyny od razu przejdą do rywalizacji play-off.

Do niepewnej sytuacji odniósł się lider PTB Damian Lillard, który mówi, że perspektywa gry w play-offach jego drużyny określi, czy zagra jeszcze w tym sezonie.

"Jeśli wrócimy i nie będę miał okazji zagrać w play-offach, to oczywiście pojawię się w pracy, będę ćwiczyć i będę z moim zespołem" powiedział dla Yahoo Sports.

"Zrobię to wszystko, a potem będę siedział na ławce podczas gry. Jeśli wrócimy, a onii po prostu powiedzą: 'dodamy kilka meczów, aby zakończyć sezon regularny ', i desygnują nas tam na te bezsensowne mecze, a my nie będziemy mieć prawdziwej okazji, aby uzyskać fazę playoff, to będę z moim zespołem, ponieważ jestem częścią zespołu. Ale nie zamierzam brać udziału w tych meczach.

"Jeśli jednak wrócą i powiedzą, że to coś w stylu turnieju, a zespoły między 7. a 12. lokatą będą rywalizaować między sobą, to jeśli zagramy o miejsca w play-offach, to uważam, że jest to idealne” dodał.

Tymczasem w sobotę 6 czerwca w koszykarskiej Bundeslidze BG Gottingen zagra z Crailsheim Merlins. Kurs na wygraną Gottingen wynosi 3.30, podczas gdy triump Crailsheim Merlins obstawiany jest po 1.35.

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]