Arena Typów

W grupie siła!!! Podziel się własnymi typami i pomóż innym oskubać bukmachera.

You are not connected. Please login or register

Arena Typów » ARENY SPORTOWE » Piłka nożna » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Liga Mistrzów Empty Liga Mistrzów Nie Cze 21, 2020 9:32 am

Neymar gotowy pisać historię

Brazylijczyk Neymar przyznał, że z niecierpliwością wyczekuje powrotu do Ligi Mistrzów. Najdroższy piłkarz świata jest gotowy na poprowadzenie PSG do triumfu w elitarnych rozgrywkach.

Lewy napastnik Paris Saint-Germain był jedną z najważniejszych postaci w 1/8 finału Ligi Mistrzów, gdy paryżanie musieli wnieść się na wyżyny swoich umiejętności, aby wyeliminować śmiało poczynający sobie zespół Borussii Dortmund.

Jednak chcący opuścić wkrótce Francję Brazylijczyk chce znacznie więcej. Neymar pragnie zostać legendą francuskiego klubu prowadząc go do pierwszego w historii triumfu w Lidze Mistrzów.

Nie mogę się doczekać, o ile Bóg pozwoli, napisania historii.Neymar
„Jestem podekscytowany myślą o powrocie, cały czas myślę o Lidze Mistrzów. Mamy silny zespół i jesteśmy oddani piłce, ale tęsknie za meczami. Nie mogę się doczekać wybiegnięcia na murawę i, o ile Bóg pozwoli, napisania historii” – przyznał 28-latek.

Słowa piłkarza potwierdza trener wychowania fizycznego Ricardo Rosa, który jest po ogromnym wrażeniem wykonanej przez zawodnika pracy. Rosa potwierdza, że Neymar może pociągnąć klub do tytułu.

„Pokazał wielkie oddanie i zaangażowanie, widać jego ekscytację stawianymi zadaniami. Pokazał pełne zaufanie i szacunek do mojej pracy” – potwierdził trener.

Mistrz Francji nie zna jeszcze swojego najbliższego rywala na drodze do tytułu. Jest jednak pewny, że weźmie udział w zaplanowanym na 12-23 sierpnia finałowym turnieju w Lizbonie.

Tymczasem kurs na zwycięstwo PSG w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów wynosi 6.50, na wygraną Bayernu Monachium 4.00, a na Manchester City 4.00.

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]